Kvaliteet
Kindlus
Kogemus


Dominos Project - 2002 aastal asutatud eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte

Kaheksateist aastat tegutsemist ehituse valdkonnas on meist välja kujundanud peamiselt fassaaditööde ja kortermajade komplektsete renoveerimist pakkuva ehitusettevõtte.

Lisaks sellele pakume ka laia valikut ehitusteenuseid eramutele ja muudele hoonetele, alustades projekteerimisest ja lõpetades lõppviimistlusega. Oleme läbi viinud mitmeid erineva keerukusastmega fassaaditööd ning muud ehitusprojektid ning omame seetõttu väärtuslikku kogemust erinevatele projektidele sobivate lahenduste leidmisel. Igapäevaselt teeme tihedat koostööd konstruktoritega, tagades projekti sujuva kulgemise ning optimaalsed tulemused.

Meie meeskond on kõrgelt kvalifitseeritud ja motiveeritud, pakkudes klientidele kvaliteetset tööd ning täites täpselt nende vajadused ja ootused. Meie eesmärk on tagada klientide rahulolu läbi professionaalse töö, tähtaegadest kinnipidamise ning kõrgekvaliteediliste materjalide ja tehniliste lahenduste kasutamise. Kui otsite usaldusväärset partnerit fassaaditööde, kortermajade renoveerimise või muude ehitusprojektide jaoks, siis oleme teie jaoks õige valik.

Võta ühendust ja leiame sobiva lahenduse.


Saada hinnapäring