Kvaliteet
Kindlus
Kogemus


Ehituse peatöövõtt

Oleme mitmekülgne ehitusettevõte, mis lisaks fassaaditöödele ja kortermajade renoveerimistele pakub ka professionaalset ehituse peatöövõtu teenust. Meie kogenud meeskond võtab enda kanda kõik ehitustöödega seotud ülesanded, alustades projekti planeerimisest ja projekteerimisest kuni ehitustööde teostamise ja lõppviimistluseni. Meie tugevus seisneb projektijuhtimise oskuslikus rakendamises, tagades sujuva koordineerimise erinevate osapoolte vahel ning projekti tähtaegadest kinnipidamise.

Meie projektijuhid omavad põhjalikku teadmist ehitusvaldkonnast ning suudavad tõhusalt hallata ehitusprotsessi, jälgides kvaliteeti, kuluefektiivsust ja ohutust. Lisaks ehituse peatöövõtule pakume ka kvaliteedikontrolli teenust, kus tagame kõrgetasemelise ehituskvaliteedi. Meie kvaliteedikontrolli spetsialistid teostavad põhjalikke kontrolle igas ehitusetapis, tagades, et kõik tööd vastavad ehitusnormidele, kvaliteedistandarditele ja tellija ootustele.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele terviklahendust ehitusprojektide juhtimisel, olles usaldusväärne partner, kes võtab enda kanda kogu vastutuse ja tagab projekti eduka lõpuleviimise. Meie klientide rahulolu on meie jaoks prioriteet ning teeme kõik endast oleneva, et ületada nende ootusi nii teenuste kvaliteedi kui ka suhtlemise ja koostöö osas. Kui otsite professionaalset ja usaldusväärset ehituse peatöövõtjat, kes pakub projektijuhtimise ja kvaliteedikontrolli teenust, siis oleme teie jaoks õige valik.

  • Ehituse peatöövõtt
  • Ehituse projektijuhtimine
  • Kvaliteedikontroll

Võta ühendust ja leiame sobiva lahenduse.


Saada hinnapäring